לייעוץ והזמנות – 077-3013439

טיפול טבעי בגאוט מול טיפול קונבציונלי

גאוט

כיצד נבחר בטיפול הטוב ביותר עבורנו לגאוט ומהו הטיפול שרוב הרופאים ברפואה הקונבנציונלית לא מכירים ומדוע הם לא מכירים אותו?

המסלול אותו עוברים חולי גאוט, בדרך כלל, הוא התקפי כאב עזים שמובילים לרופא. הרופא בוחן את האזור הכואב, שולח את המטופל לבדיקות דם, מגלה עודף חומצת שתן בדם וכך הוא מאבחן את הגאוט ורושם טיפול תרופתי לבעיה – תרופה אחת לטיפול בדלקת ובכאב (לרוב קולכיצין) ותרופה אחת להורדת חומצת השתן(בד”כ זילול או אלוריל הידוע גם בשם אלפורינול).

מדוע רוב הרופאים המערביים לא ממליצים על טיפול טבעי בגאוט?

התשובה הפשוטה היא שהם פשוט לא מתמצאים ברפואת צמחים. בתי הספר לרפואה ולסיעוד לא מלמדים היום על צמחי מרפא וכמעט שאינם מלמדים על תזונה נכונה. למרות שלטיפול הטבעי בגאוט יש היסטוריה טיפולית ארוכת שנים ולמרות שכיום ישנם כבר אלפי מחקרים שמצביעים על אפקטיביות של צמחי מרפא בטיפול בגאוט, הרפואה הקונבנציונלית עדין כמעט ולא מכירה את הטיפול הטבעי ולא יודעת של גאוט תוספי תזונה שיכולים לעזור לחולה הגאוט. חבל.

לשמחתי, כיום, רופאים רבים התחילו להבין את כוחה של הרפואה הטבעית ולמדו לרתום אותה ולשלבה עם הרפואה הקונבנציונלית, רפואה זאת נקראת רפואה אינטגרטיבית ומטרתה לבחון את שורש הבעיה ולא רק את הסימפטומים ולהשתמש במגוון כלים הטיפוליים כגון צמחי מרפא ותוספי תזונה. ברפואה אינטגרטיבית הרופא מתשאל לעומק את המטופל בוחן את אורחות החיים שלו ותזונתו ומתאים לו טיפול גם בתוספים וגם בתרופות במקרה הצורך.

לשיטתי הטיפול האינטגרטיבי הוא הטיפול הנכון מכיוון שטיפול טוב חייב לדעת לשלב בין כל כלי הטיפול הקיימים המוכחים כאפקטיבים. לכל שיטת טיפול יש יתרונות וחסרונות אך כאשר יודעים לשלב בין אותן שיטות ניתן להרוויח מהיתרונות של כל שיטה וכך המטופל יוצא מרווח מכל הכיוונים.

קונבנציונלי או טבעי? ישנה נטייה מוטעית לחשוב שחייבים לבחור או בטיפול טבעי או בטיפול קונבנציונלי. ישנם מטופלים שצורכים אך ורק טיפול טבעי, אם זה כתוצאה מתופעות לוואי מהם סבלו בטיפול התרופתי או בגלל הרצון להימנע מתרופות כימיות, והטיפול עובד להם מצויין ומאידך, ישנם מטופלים אשר משלבים בין הטיפול התרופתי לטיפול הטבעי והטיפול מצליח למנוע מהם התקפים ולשפר את מדדי בדיקות הדם שלהם. לפיכך, הטיפול הטבעי יכול להילקח כטיפול עיקרי או כטיפול מקביל ותומך לטיפול הקונבנציונלי ובכך הוא מחזק את ההגנה על הגוף, מאיץ פינוי רעלים מהגוף ומהכבד ועוזר בשיקום האיברים והמפרקים.

אנו מזמינים אותך ללמוד על 2 הפורמולות שיעזרו לך לטפל בגאוט ואף לבחון בכלי האבחון שלנו איזה מבין הפורמולות הטבעיות יתאים למצבך האישי- פורמולת הצמחים פלמורין ותוסף התזונה- פרוטקטינול, שיספקו לך טיפול יוצא דופן וישפרו את בריאותך!

 

כתבות נוספות

שלבי הגאוט

שלבי הגאוט

ישנם 4 שלבי גאוט: באיזה שלב אתה נמצא? מחלת הגאוט לא מתפתחת בין יום אפילו שלעיתים כך זה מרגיש. בכל אחד מהשלבים ישנם מאפיינים שונים

קרא עוד »
אני רוצה לשאול שאלה
1
יש לך שאלה על גאוט?
היי,
איך אוכל לעזור לך?
Powered by
Secured By miniOrange